X
تبلیغات
زولا

راهنمای انتخاب و خرید کیف دستی مناسب برای خانم ها


http://markina.mihanstore.net


یک همراه همیشگی برای خانم ها در مهمانی ،خرید،سرکار و... کیف دستی میباشد .خانم های با سلیقه میدانند که انتخاب و خرید کیف دستی مناسب مانند تمام وسایل دیگر از دقت و اهمیت خاصی برخوردار است تا علاوه بر زیبایی و ظرافت و اندازه مناسب راحت حمل شود و با تیپ و اندام هماهنگ باشد.اگر دنبال یک کیف راحت برای خرید هستید بهتر است این راهنمایی را از دست ندهید. 

 اگر بدنبال کیفی هستید که بتوانید هر روز از آناستفاده کنید و میخواهید صرفنظر از رنگ لباسهایتان  با ان ها هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخابرنگ خنثی است.

 اگر بدنبال کیفی هستید که با لباسهای تنگ قهوهای و مشکی هماهنگ باشد بهتر است  از کیفیاستفاده  کنید که رنگی است یا تکه های رنگی دارد .

شما باید از ظاهر اندام خود مانند  شکل و سایز ان آگاهی کاملی داشته باشید و کیفی انتخابکنید که  توجه را از قسمتهای نامناسب اندامشما به قسمتهای جذاب بدنتان جلب کند مثلااگر دارای اندام ظریف  و ریزی هستید،باید کیفی کهانتخاب میکنید، متوسط بوده و خیلی بزرگ نباشدیا اگر میخواهید توجه به  قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمرشما قرار میگیرد، در نتیجه توجه به بالاتنه شماکم میشود.اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید بهتر استبرای افزودن حجم به اندام خود از کیفهای بزرگ استفاده کنید.  

 

منبع/سایت نازخاتون


 خانم های خوش سلیقه ای که برای خرید کیف و رفتن به بازار محدودیت زمان دارند ، بهتر است است خرید اینترنتی کیف را امتحان کنند . 


در فروشگاه اینترنتی مارکینا ، تنوع بالایی از انواع کیف زنانه وجود دارد که میتوانید با قیمت مناسب ، یکی از آنها را دریافت کنید  .برای خرید اینترنتی کیف از فروشگاه اینترنتی مارکینا کافیست کیف مورد نظر را انتخاب کرده و پس از درج مشخصات خود ، انرا درب منزل تحویل بگیرید و هزینه را به مامور پست پرداخت نمایید. 

   

جهت دیدن انواع محصولات فروشگاه اینترنتی مارکینا به ( اینجا ) مراجعه فرمایید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.